„Black Friday” na EURUSD

black-friday-2901748_1920

"Czarny Piątek" to zwykle świetna okazja dla każdej kobiety, by zrobić wymarzone zakupy po okazyjnych cenach. Warto czekać na przecenę na Edku?

Słabsze dane z niemieckiej gospodarki oraz Strefy Euro, które opublikowane zostały dzisiaj rano pociągnęły za sobą wyprzedaż na europejskiej walucie. Na chwilę obecną kurs nurkuje już ponad 55 pipsów, a z technicznego punktu widzenia przed nami kilka ciekawych poziomów, przy których warto obserwować reakcje cenowe. Pierwszym z nich jest zgrupowanie poziomów 50% + 127,2%, gdzie mam też ustawiony alert rynkowy. Nieco niżej klasyka – połączenie dwóch moich ulubionych poziomów fibo 61,8% + 161,8% wraz z wyraźną strefą wsparcia, wynikającą ze wcześniejszych reakcji rynkowych (zaznaczona zielonym obszarem).

Pora zaczaić się na okazję…


Treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty. 

KobietaNaForex

Leave a Comment