Short w strefie na podwójny szczyt – EURUSD

eu 9.12.2015

Dzisiejsza pozycja krótka na parze EURUSD zawarta została w trakcie sesji popołudniowej. Motywem wejścia była przede wszystkim różowa strefa reakcji bazująca dodatkowo na potencjalnym układzie podwójnego szczytu cenowego na interwale H1. Momentum wynikało z zachowania ceny na niskich interwałach M1/M5 oraz z wyglądu świec (górne cienie).

Zarządzanie pozycją jak zwykle aktywne. Z góry ustawiony Take Profit. Pozycja zamknięta została na zleceniu Stop Loss ustawionym już na konkretnym „plusie”. Kurs po zamknięciu zlecenia poleciał niżej. Typowy skalp pozwolił zaksięgować dniówkę.

Sytuację na niższych interwałach prezentują poniższe wykresy.

EURUSD, interwał M15

eu m15

EURUSD, interwał M1

eu m1

Wynik z transakcji: +9,5 pips


Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty.

KobietaNaForex

Leave a Comment